  • Mfr # B239VS+GMX24-MFT-X1
  • Zoro # G315253693
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B239VS+GMX24-MFT-X1
Country of Origin
Unknown
Description
1.5in 2W Ball Valve w/ 24V NSR Actuator Non-Spring 24V MFT