  • Mfr # B350+AFRX24-MFT-S
  • Zoro # G115391304
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B350+AFRX24-MFT-S
Country of Origin
Unknown
Description
2in 3W CCV 57cv NPT 24V SR MFT 24V MFT SW