  • Mfr # AHX120-3-200
  • Zoro # G515272364
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Torque
101 in-lbs
Voltage
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AHX120-3-200
Country of Origin
Unknown
Details
Torque
101 in-lbs
Voltage
120V AC
Description
Damper Actuator Return 100 to 240V On/Off/Floating Point