  • Mfr # LHB24-3-T-100
  • Zoro # G215272251
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Torque
34 in-lbs
Voltage
24V AC/DC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LHB24-3-T-100
Country of Origin
Unknown
Details
Torque
34 in-lbs
Voltage
24V AC/DC
Description
Damper Actuator Linear Actuator, 24 VAC/DC, 34lbf, 4in Stroke, Floating, Terminal