  • Mfr # LHX120-SR-200
  • Zoro # G115272634
Voltage
120V AC
Torque
34 in-lbs
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
LHX120-SR-200
Voltage
120V AC
Torque
34 in-lbs
Description
Damper Actuator Return 100 to 240V Modulating