  • Mfr # FSLF120-S-FC US
  • Zoro # G015350562
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Torque
30 in-lbs
Voltage
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FSLF120-S-FC US
Country of Origin
Unknown
Details
Torque
30 in-lbs
Voltage
120V AC
Description
Fire/Smoke Act 120v 2Pos Aux Sw Flex Con with 3/8in screwed flex connector and 2 x SPDT auxillary switches.