  • Mfr # Z2050QPT-D+CQKB24-SR-LL
  • Zoro # G015261813
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
Z2050QPT-D+CQKB24-SR-LL
Country of Origin
Unknown
Description
ZoneTight 0.5in 2 Way 1.9 GPM w/ Electronic Fail-Safe 24V Modulating