  • Mfr # Z2050QPT-D+CQKB24-SR-LR
  • Zoro # G015261882
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
Z2050QPT-D+CQKB24-SR-LR
Description
ZoneTight 0.5in 2 Way 1.9 GPM w/ Electronic Fail-Safe 24V Modulating