  • Mfr # 01-40827A-00040
  • Zoro # G5523983
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With Mfr. Model Number
825A, 827, 827A, 829A, 829E, 839A, 850A
Fits Brand
Berkel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
01-40827A-00040
Country of Origin
Italy
Details
Item
Knob Carriage
For Use With Mfr. Model Number
Fits Brand
Berkel
Description
Knob Carriage, Fits Brand Berkel, For Use With Mfr. Model Number 825A, 827, 827A, 829A, 829E, 839A, 850A