  • Mfr # 1JT-BARON10BK-SN
  • Zoro # G415614493
Height
11.25 in
Shade Diameter
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1JT-BARON10BK-SN
Country of Origin
Germany
Dimensions
Height
11.25 in
Shade Diameter
10 in
Canopy/Fitter Diameter/Width (in Inches)
5 in
Canopy/Fitter Height (in Inches)
0.625 in
Glass Color
Black
Finish
Black/Clear
Fixture Wattage
60W
Style
Modern
Voltage
120V
Pendant Maximum Drop (In Inches)
120 in