  • Zoro # G503632859
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
28.5 in
Height
0.14 in
Top Width
15 in
Temp. Range
-30 F to 160 F
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
285L1500
Zoro #
G503632859
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
28.5 in
Height
0.14 in
Top Width
15 in
Temp. Range
-30 F to 160 F