  • Zoro # G806416149
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
C145/10
Outside Length
149 in
Number of Ribs
10
Top Width
7/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
C145/10
Zoro #
G806416149
Dimensions
Outside Length
149 in
Top Width
7/8 in
Inside Length
Inside Length-145 in
Height
17/32 in
Number of Ribs
10
Heavy Duty General Application
Standards
RMA
Weight
33.64
Yes
Temp. Range
-30 F to 160 F