  • Zoro # G506421603
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
C420/12
Outside Length
424 in
Number of Ribs
12
Top Width
7/8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
C420/12
Zoro #
G506421603
Outside Length
424 in
Top Width
7/8 in
Inside Length
420 in
Height
17/32 in
Number of Ribs
12
Heavy Duty General Application
Weight
116.93
Yes
Temp. Range
-30 F to 160 F