  • Zoro # G406387160
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
1000K25
Number of Ribs
25
Top Width
3.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1000K25
Zoro #
G406387160
Top Width
3.5 in
Pitch Length
100 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
25
Heavy Duty General Application
Weight
2.6
Temp. Range
-30 F to 160 F