  • Zoro # G806392528
Industry Number
270K18
Number of Ribs
18
Top Width
2.52 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
270K18
Zoro #
G806392528
Top Width
2.52 in
Pitch Length
27 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
18
Heavy Duty General Application
Standards
RMA
Banded Belt
No
Temp. Range
-30 F to 160 F