  • Zoro # G606386260
Industry Number
386K19
Number of Ribs
19
Top Width
2.66 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
386K19
Zoro #
G606386260
Top Width
2.66 in
Pitch Length
38.6 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
19
Temp. Range
-30 F to 160 F