  • Zoro # G606386673
Industry Number
386K5
Number of Ribs
5
Top Width
0.7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
386K5
Zoro #
G606386673
Top Width
0.7 in
Pitch Length
38.6 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
5
Temp. Range
-30 F to 160 F