  • Zoro # G606387557
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
387K26
Number of Ribs
26
Top Width
3.64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
387K26
Zoro #
G606387557
Top Width
3.64 in
Pitch Length
38.7 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
26
Heavy Duty General Application
Weight
1
Banded Belt
No
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F