  • Zoro # G806388293
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
388K32
Number of Ribs
32
Top Width
4.48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
388K32
Zoro #
G806388293
Top Width
4.48 in
Pitch Length
38.8 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
32
Temp. Range
-30 F to 160 F