  • Zoro # G606397334
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
606K20
Number of Ribs
20
Top Width
2.8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
606K20
Zoro #
G606397334
Top Width
2.8 in
Pitch Length
60.6 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
20
Heavy Duty General Application
Storage Temp.
40F-100F
Weight
1.2
Standards
RMA
Banded Belt
No
Temp. Range
-30 F to 160 F