Timing Belt Model 1064MXL369 1064 in Effective length and 369 in Top Width
  • Mfr # 106.4MXL369
  • Zoro # G507400119
Pitch Length - Timing Belts
10.64 in
Width - Timing Belts
3.69 in
Industry Number - Timing Belts
106.4MXL369
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
106.4MXL369
Pitch Length - Timing Belts
10.64 in
Width - Timing Belts
3.69 in
Inside Length
10.64 in
Height
0.044 in
Industry Number - Timing Belts
106.4MXL369
Temp. Range
-30 F to 160 F