Timing Belt Model 1120XH1187 112 in Effective length and 1187 in Top Width
  • Mfr # 1120XH1187
  • Zoro # G207392349
Pitch Length - Timing Belts
112 in
Width - Timing Belts
11.87 in
Industry Number - Timing Belts
1120XH1187
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1120XH1187
Pitch Length - Timing Belts
112 in
Width - Timing Belts
11.87 in
Inside Length
112 in
Industry Number - Timing Belts
1120XH1187
Temp. Range
-30 F to 160 F