Timing Belt Model 1260XH1744 126 in Effective length and 1744 in Top Width
  • Mfr # 1260XH1744
  • Zoro # G607394042
Pitch Length - Timing Belts
126 in
Width - Timing Belts
17.44 in
Industry Number - Timing Belts
1260XH1744
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1260XH1744
Pitch Length - Timing Belts
126 in
Width - Timing Belts
17.44 in
Inside Length
126 in
Industry Number - Timing Belts
1260XH1744
Temp. Range
-30 F to 160 F