Timing Belt Model 126MXL1719 126 in Effective length and 1719 in Top Width
  • Mfr # 126MXL1719
  • Zoro # G407396154
Pitch Length - Timing Belts
12.6 in
Width - Timing Belts
17.19 in
Industry Number - Timing Belts
126MXL1719
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
126MXL1719
Pitch Length - Timing Belts
12.6 in
Width - Timing Belts
17.19 in
Inside Length
12.6 in
Height
0.044 in
Industry Number - Timing Belts
126MXL1719
Temp. Range
-30 F to 160 F