Timing Belt Model 134MXL1619 134 in Effective length and 1619 in Top Width
  • Mfr # 134MXL1619
  • Zoro # G507396153
Pitch Length - Timing Belts
13.4 in
Width - Timing Belts
16.19 in
Industry Number - Timing Belts
134MXL1619
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
134MXL1619
Pitch Length - Timing Belts
13.4 in
Width - Timing Belts
16.19 in
Height
0.044 in
Inside Length
13.4 in
Industry Number - Timing Belts
134MXL1619
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F