Timing Belt Model 155MXL1644 155 in Effective length and 1644 in Top Width
  • Mfr # 155MXL1644
  • Zoro # G507399703
Pitch Length - Timing Belts
15.5 in
Width - Timing Belts
16.44 in
Industry Number - Timing Belts
155MXL1644
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
155MXL1644
Pitch Length - Timing Belts
15.5 in
Width - Timing Belts
16.44 in
Inside Length
15.5 in
Height
0.044 in
Industry Number - Timing Belts
155MXL1644
Temp. Range
-30 F to 160 F