Timing Belt Model 212MXL1437 212 in Effective length and 1437 in Top Width
  • Mfr # 212MXL1437
  • Zoro # G607412777
Pitch Length - Timing Belts
21.2 in
Width - Timing Belts
14.37 in
Industry Number - Timing Belts
212MXL1437
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
212MXL1437
Pitch Length - Timing Belts
21.2 in
Width - Timing Belts
14.37 in
Height
0.044 in
Inside Length
21.2 in
Industry Number - Timing Belts
212MXL1437
Temp. Range
-30 F to 160 F