Timing Belt Model 238MXL1594 238 in Effective length and 1594 in Top Width
  • Mfr # 238MXL1594
  • Zoro # G807413437
Pitch Length - Timing Belts
23.8 in
Width - Timing Belts
15.94 in
Industry Number - Timing Belts
238MXL1594
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
238MXL1594
Pitch Length - Timing Belts
23.8 in
Width - Timing Belts
15.94 in
Height
0.044 in
Inside Length
23.8 in
Industry Number - Timing Belts
238MXL1594
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F