  • Zoro # G107415193
Pitch Length - Timing Belts
25 in
Number of Teeth - Timing Belts
50
Pitch - Timing Belts
0.5
Width - Timing Belts
15.19 in
Industry Number - Timing Belts
250H1519
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
250H1519
Zoro #
G107415193
Pitch Length - Timing Belts
25 in
Width - Timing Belts
15.19 in
Inside Length
25 in
Details
Number of Teeth - Timing Belts
50
Pitch - Timing Belts
0.5
Industry Number - Timing Belts
Temp. Range
-30 F to 160 F