Timing Belt Model 326MXL1744 326 in Effective length and 1744 in Top Width
  • Mfr # 326MXL1744
  • Zoro # G107414042
Pitch Length - Timing Belts
32.6 in
Width - Timing Belts
17.44 in
Industry Number - Timing Belts
326MXL1744
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
326MXL1744
Pitch Length - Timing Belts
32.6 in
Width - Timing Belts
17.44 in
Height
0.044 in
Inside Length
32.6 in
Industry Number - Timing Belts
326MXL1744
Storage Temp.
40F-100F
Gearbelt Type
Timing Belt
Temp. Range
-30 F to 160 F