Timing Belt Model 339MXL1412 339 in Effective length and 1412 in Top Width
  • Mfr # 339MXL1412
  • Zoro # G507414062
Pitch Length - Timing Belts
33.9 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Industry Number - Timing Belts
339MXL1412
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
339MXL1412
Pitch Length - Timing Belts
33.9 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Height
0.044 in
Inside Length
33.9 in
Industry Number - Timing Belts
339MXL1412
Temp. Range
-30 F to 160 F