Timing Belt Model 378MXL1437 378 in Effective length and 1437 in Top Width
  • Mfr # 378MXL1437
  • Zoro # G707418303
Pitch Length - Timing Belts
37.8 in
Width - Timing Belts
14.37 in
Industry Number - Timing Belts
378MXL1437
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
378MXL1437
Pitch Length - Timing Belts
37.8 in
Width - Timing Belts
14.37 in
Height
0.044 in
Inside Length
37.8 in
Industry Number - Timing Belts
378MXL1437
Temp. Range
-30 F to 160 F