  • Mfr # B1HF0119878
  • Zoro # G710487228
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Replaces OEM Brand
HYDAC/HYCON
Replaces OEM Part
Filter Media
Microglass
Micron Rating
10 ยต
Length
3.898"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B1HF0119878
Length
3.898"
Outside Dia.
1.752"
Inside Diameter
0.878"