Hydraulic replacement filter for 168900UH6SLS000P / EPPENSTEINER
  • Mfr # B1HF0034173
  • Zoro # G510480283
Key Features
Replaces OEM Brand
EPPENSTEINER
Replaces OEM Part
168900UH6SLS000P
Filter Media
Microglass
Micron Rating
5 ยต
Outside Dia.
3.78"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
B1HF0034173
Country of Origin
Italy
Dimensions
Outside Dia.
3.78"
Length
16.89"
Inside Diameter
2.224"