Hydraulic replacement filter for 185205H6SLF000P / EPPENSTEINER
  • Mfr # B1HF0026991
  • Zoro # G110479731
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Replaces OEM Brand
EPPENSTEINER
Replaces OEM Part
185205H6SLF000P
Filter Media
Microglass
Micron Rating
5 ยต
Outside Dia.
1.85"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B1HF0026991
Country of Origin
Italy
Dimensions
Outside Dia.
1.85"
Length
3.701"
Inside Diameter
1.004"