  • Mfr # B1HF0015956
  • Zoro # G114232134
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Filter Media
Microglass
Microns
15
Outside Dia.
3.07 in
Inside Dia.
1.59 in
Application
Filtration
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B1HF0015956
Country of Origin
Italy
Dimensions
Outside Dia.
3.07 in
Inside Dia.
1.59 in
Length
9.25 in