  • Mfr # B1HF0124510
  • Zoro # G210497765
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Replaces OEM Brand
AB-FILTER
Replaces OEM Part
FE35010
Filter Media
Microglass
Micron Rating
10 ยต
Head Material
Microglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B1HF0124510
Outside Dia.
5.906"
Length
14.331"
Inside Diameter
1.24"