  • Mfr # B1HF0128004
  • Zoro # G110493348
/ea
Key Features
Replaces OEM Brand
FLEETGUARD
Replaces OEM Part
HF6353
Filter Media
Cellulose
Micron Rating
5 ยต
Application
Filtration
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B1HF0128004
Outside Dia.
5.689"
Length
14.724"
Inside Diameter
1.28"