  • Mfr # B1HF0119878
  • Zoro # G910497874
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Replaces OEM Brand
FILTRATION GROUP
Replaces OEM Part
PI73004DN
Filter Media
Microglass
Micron Rating
10 ยต
Outside Dia.
1.752"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B1HF0119878
Country of Origin
Italy
Dimensions
Outside Dia.
1.752"
Length
3.898"
Inside Diameter
0.878"