  • Mfr # SPE72HC-30M
  • Zoro # G2534214
/ea
Key Features
Color
Stainless Steel
Width
72"
Height
43"
Voltage
115
Refrigerant Type
R-290
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SPE72HC-30M
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
72"
Height
43"
Depth
38.375"
Interior Width
68"
Cutting Board Depth
10"
Cord Length
8 ft.
Interior Depth
18.5"
Interior Height:
17.75"