  • Mfr # PHTB0022SV
  • Zoro # G816550116
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Silver
Length
28.75 in
Width
18.75 in
Material
Powder Coated Metal
Depth
22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PHTB0022SV
Country of Origin
China
Dimensions
Length
28.75 in
Width
18.75 in
Depth
22 in