  • Mfr # 2165BVNS041-AACL
  • Zoro # G716477384
/ea
See details
Key Features
Overall Width
17.25 in
Overall Height
42.5 in
Color
Green
Depth
18.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2165BVNS041-AACL
Overall Width
17.25 in
Overall Height
42.5 in
Depth
18.5 in
Seat Depth
16.5 in
Seat Width
17 in
Seat Height
29 in