Mfr # 27X46EXT.TABLE
Zoro # G922802147
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
27 in
Length
46 in
Height
1.5 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
27X46EXT.TABLE
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
27 in
Length
46 in
Height
1.5 in