  • Mfr # KHES-MDMF-24
  • Zoro # G103072512
/ea
Key Features
Frame Width
5 in
Frame Material
Powder Coated Metal
Frame Color
Silver
For Use With
Dust Mop
Features
Powder Coated Metal
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
KHES-MDMF-24
Country of Origin
China
Dimensions
Frame Width
5 in
Size
24 In
Thickness
0.6 mm
Length
24 in
Details
Frame Material
Frame Color
Silver
Item
Dust Mop Frame
For Use With
Dust Mop
Features
Includes
Mop Frame
Color
Description
  • Available in Multiple Sizes – Offered in four sizes (18", 24", 36", and 48"), accommodating various cleaning needs for different floor areas.