  • Zoro # G611914120
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
12164
Zoro #
G611914120
UPC #
Country of Origin
Germany
Description
Hex Tip Hex Key L-wrench w/ProGuard Finish. Long Arm. Size: 5mm Length: 119mm