  • Mfr # DG406.3200
  • Zoro # G6621922
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0005 in
Bushing Head Type
Headless
Measurement System
Fractional Inch
Size - Decimal
0.3200 in - 0.3200
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DG406.3200
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0005 in
Size - Decimal
0.3200 in - 0.3200
Outside Dia. Tolerance
+0.0250 in /+0.0100 in