  • Mfr # DG406.3346
  • Zoro # G6621773
Size - Decimal
0.3346 in - 0.3346
Measurement System
Fractional Inch
Outside Dia.
5/8 in
Head Type
No
Inside Dia.
21/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DG406.3346
Size - Decimal
0.3346 in - 0.3346
3/8 in
Inside Dia.
21/64 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0250 in /+0.0100 in
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0005 in