  • Mfr # GDE6416.6580
  • Zoro # G6615848
Key Features
Decimal Equivalent
0.6580
Outside Dia. Tolerance
+0.0000 in /-0.0002 in
Head Type
Yes
Bushing Code
GDE
Head Dia.
1 27/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GDE6416.6580
Outside Dia. Tolerance
+0.0000 in /-0.0002 in
Head Dia.
1 27/64 in
Overall Length
1 in
Size - Decimal
0.6580 in - 0.6580
Drill Size
Inside Dia. Tolerance
0.0000 in /+0.0002 in
Outside Dia.
1 in