  • Mfr # GDI138.0930
  • Zoro # G6614344
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia. Tolerance
+0.0015 in /+0.0012 in
Size - Decimal
0.0930 in - 0.0930
Bushing Code
GDI
Drill Size
5/64 in
Inside Dia.
5/64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GDI138.0930
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Outside Dia. Tolerance
+0.0015 in /+0.0012 in
Size - Decimal
0.0930 in - 0.0930
Drill Size
Inside Dia.
Overall Length
1/2 in
Outside Dia.
13/64 in
Inside Dia. Tolerance
-0.0000 in /+0.0002 in