  • Mfr # GDI488.3380
  • Zoro # G6613197
Size - Decimal
0.3380 in - 0.3380
Material - Machining
High Speed Steel
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
Outside Dia.
3/4 in
Heat Treatment
Through Hardened
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GDI488.3380
Size - Decimal
0.3380 in - 0.3380
Outside Dia.
3/4 in
Drill Size
21/64 in
Inside Dia.
21/64 in
Outside Dia. Tolerance
+0.0018 in /+0.0015 in
Inside Dia. Tolerance
-0.0000 in /+0.0002 in